S perlou Italie

Hledáte šperk, který by neměl chybět v žádné šperkovnici pravé dámy? Jsou to náušnice s perlami, které k ženě patří odjakživa. V našem eshopu nabízíme široký výběr nádherných kousků v různých barvách, v tradičním i originálním provedení za skvělou cenu


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Stříbrné náušnice visací Pearl

  • 1 298 Kč
  • 584 Kč

Skladem

-55%

 ks

Překrásné naušnice Pearl. Nezaměnitelný design, který vás bude doprovázet na jakkoukoli údalost. Budete…

NovinkaVelkou výhodou šperků s perlami je nadčasovost. Nepodléhají trendům, které zrovna vládnou světu. Proto se nemusíte bát, vzít si je na jakoukoliv příležitost, ať už je to maturita, oslava narozenin nebo pracovní pohovor. Těmto šperkům by se měla věnovat větší pozornost. Vyvarujte se nastříkání laku na vlasu či parfému na perly. Pokud by se tak stávalo opakovaně, ztratily by svůj lesk.

Šperky pro muže

Nejen ženy, ale i muži hojně využívají možnost nosit šperky. V dnešní době na tom není nic divného, a proto jsou řetízky pro pány často poptávaným zbožím. Designeři si dávají záležet na detailní práci a chirurgická ocel je materiál jako dělaný i pro sportovně založené jedince. Díky svým vlastnostem nehrozí žádné mechanické poškození a v moderní kombinaci s kaučukem, vypadá řetízek dobře při každé příležitosti.