Stříbrné náušnice kruhy, koule a kroužky Italie

Stříbrné náušnice ve tvaru kruhů, kroužků a malých kouliček jsou nejoblíbenější variantou náušnic. Díky své velikosti jsou velmi praktické, hodí se na každodenní nošení a sluší všem ženám. Tyto povedené kousky objednáte na našem eshopu velmi levně a navíc jednoduše přímo z pohodlí vašeho domova.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Stříbrné naušnice Kroužky

  • 1 498 Kč
  • 598 Kč

Skladem

-60%

 ks

Slušivé náušnice. Tvar je velmi nadčasový. Ozdobte se šperkem, který vás nezklame.

NovinkaKruhy, kroužky a malé kouličky jsou velmi populární, Svým jednoduchým tvarem a velikostí patří do kategorie praktický šperk. Nemotají se do vlasů, nejsou těžké a nezatrhávají oblečení. Navíc jejich promyšlené a dokonalé zpracovaní potrhne osobnost každé ženy. Malé kroužky a kouličky jsou vhodné na každodenní nošení do zaměstnání a kruhy perfektně vyniknout při významnější společenské události.

Praktické šperky

Dalšími praktickými šperky jsou náramky z chirurgické oceli. Velkou výhodou jsou vlastnosti materiálu, který je velmi pevný a nehrozí žádné mechanické poškození nebo přetrhnutí šperku. Proto jsou náramky vhodné i pro sportovně založené jedince, kteří chvíli neposedí. Oblíbená je kombinace oceli s kaučukem, který náramku dodá styl a působí mladistvě.