Úvod Inspirace Nejkrásnější dárky pro děti, které vydrží celý život

Nejkrásnější dárky pro děti, které vydrží celý život

09.11.2016 14:08

Nejkrásnější dárky pro děti, které vydrží celý život

Děti jsou náš malý poklad. Je jasné, že pro ně chceme to nejlepší. Přemýšlíte, co bude tím pravým dárkem, který vykouzlí úsměv na tváři a rozzáří jim oči? Věnujte šperk, který bude dárkem na celý život. Malé parádnice budou nadšené například ze zlatých náušniček, které by měla mít snad každá holčička. Pro chlapečky zase můžete zakoupit řetízek s písmenkem nebo měsíčním znamením. Přinášíme vám inspiraci na dárek pro děti. Pro miminka i malé slečny a chlapce.

Dárky pro malé slečny

Velmi tradičním a milým dárkem jsou zlaté či stříbrné náušničky. Jsou nejen roztomilé, mají i svou vnitřní hodnotu. Až jednou vaše malá vyroste, může je dát své dceři. A ta jistě jednou bude ráda, že náušnice „po babičce“ věnuje dále. Budou-li se takto předávat z maminky na dcerku, stanou se náušnice za pár let takovým drobným, avšak milým rodinným dědictvím. Malé parádnice z nich navíc budou nadšené.

Ty nejkrásnější náušničky pro vaši malou

Hvězdičkové zlaté náušnice Náušnice z bílého zlata s kytičkami Zlaté dívčí náušničky s kamínky
Hvězdičkové zlaté
náušnice >>
Náušnice z bílého zlata
s kytičkami >>
Zlaté dívčí náušničky
s kamínky >>

Pro mladé pány

Téměř každý chlapec je tak trochu technikem, který rád zkoumá nová zařízení. Digitální hodinky pro děti jsou proto přesně tím, co každý malý koumák ocení. Dětské hodinky jsou odolnější proti nárazům, otřesům a ciferník je chráněný minerálním sklíčkem. S takovými hodinkami na ruce si navíc bude určitě připadat jako dospělák.

Hodinky, ze kterých bude u vytržení

Černo-zlaté dětské digitální hodinky Casio Sportovní digitální hodinky Casio z nerezové oceli Černo-červené dětské digitální hodinky Casio
Černo-zlaté dětské
digitální hodinky Casio >>
Sportovní digitální hodinky
Casio z nerezové oceli >>
Černo-červené dětské
digitální hodinky Casio >>

Šperky od babičky, dědečka i rodičů

Někteří lidé věří v sílu jména a měsíčního znamení. Prý nás doprovází celý život a ovlivňuje dokonce naši osobnost, chování i myšlení. Ať už v astrologii věříte, či ne, můžete přinést jako dárek k narození miminka i k pozdějším výročím přívěsek měsíčního znamení nebo počáteční písmenko jména. V minulosti i dnes jsou oblíbeným dárkem, který dávají potomkům rodiče i prarodiče. Skvělým dárkem je také medailonek s hodinou, datem narození, který bude těšit i v dospělosti.

Přívěšek jako památka na celý život

Přívěsky - písmenka Přívěsky – měsíční znamení
Ozdobná písmenka >> Měsíční znamení >>

Roztomilé balení

Důležité je i samotné předání dárku. Ať už plánujete koupit dárek pro právě narozené miminko ke křtu, nebo většímu dítku k narozeninám, darujte ho stylově. Náušničky, přívěšek i další šperk dejte do krabičky ve tvaru zvířátka. U nás najdete třeba pejska, berušku, medvídka nebo želvičku. A dárek pro malé nezbedy máte elegantně vyřešený!

Nejkrásnější dárky pro děti

Nevíte si rady s dárkem pro děti? Napište nám, rádi vám poradíme!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.