Úvod Inspirace Vyberte perfektní dárek pro muže

Vyberte perfektní dárek pro muže

20.12.2016 10:21

Vyberte perfektní dárek pro muže

Známe to snad všichni. Čím víc dárků si vzájemně dáváme, tím je těžší vybrat další. Jaký je nejlepší tip na dárek pro muže? Ať už k výročí, k narozeninám nebo třeba k Vánocům.

Vybrat to pravé pro dědečka, tatínka, přítele nebo kamaráda bývá mnohdy těžké. Ideální dárek pro muže by totiž měl být libivý, ale zároveň užitečný a co možná nejvíc elegantní a moderní. A přesně takovou inspiraci vám dnes přinášíme.

Elegance na rukou – hodinky nikdy nezklamou

Hodinky jsou skvělým dárkem snad ke každé příležitosti. A i když už jedny má, jedny navíc ho jistě potěší. Vybrat totiž můžete elegantní hodinky k obleku, nebo naopak hodinky na sport. Třeba s měřením tepu. U nás zakoupíte luxusní hodinky Armani nebo elegantní a precizně zpracované hodinky značky Fossil. A značka Hugo Boss, ta už snad mluví sama za sebe. Vhodná je pro sebevědomé muže, kteří si potrpí na značkové kvalitní doplňky.

Vyberte perfektní dárek pro muže

Pánské hodinky Emporio Armani Pánské hodinky Fossil Pánské hodinky Casio
Pánské hodinky Emporio Armani
od 5 730 Kč >>
Pánské hodinky Fossil
od 2 844 Kč >>
Pánské hodinky Casio
od 799 Kč >>

Onáramkujte ho!

Doplňky a šperky již dávno nejsou pouze dámskou záležitostí. Například pánské náramky z chirurgické oceli vypadají skvěle k obleku i k džínům. A jediné, co potřebujete znát, je vkus muže, kterému chcete náramek darovat a alespoň přibližný obvod jeho ruky. Pánské náramky jsou vhodné snad pro všechny věkové kategorie. Doporučujeme si ale napřed oťuknout obdarovávaného, zda mu náramky na ruce nevadí. To však jen pro jistotu, aby měl váš dárek úspěch.

Hodinky a náramky jsou skvělým tipem na dárek pro muže

Náramek Miro Náramek z chirurgické oceli Pánský náramek z oceli
Náramek Miro
439 Kč >>
Náramek z chirurgické oceli
649 Kč >>
Pánský náramek z oceli
649 Kč >>

Skvělým dárkem pro muže jsou také kvalitní manžetové knoflíky a spona ke kravatě. Potěšíte s ní nejen svého muže, ale také třeba tatínka nebo dědečka.

Pánské řetízky

Řetízky stále letí

Pánské řetízky, které jsou oblíbení již po mnoho let, jsou stále na výsluní. Opravdu, mezi pány jsou častější, než byste si možná mysleli. Vypadají hezky, a navíc se vyrábějí v zajímavých variantách, a tak nejsou v žádném případě okoukané. Nejčastějším materiálem, který zároveň vypadá velmi stylově, je chirurgická ocel. Hodí se ke každé příležitosti i stylu oblečení.

Můžeme vám poradit s výběrem dárku pro muže? Napište nám

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Vaše osobní údaje nejsou nikde zveřejňovány a splňují požadavky GDPR.