Dámské hodinky Armani Emporio Armani

Dámské hodinky Armani jsou vizitkou stylové moderní ženy, která přesně ví, co chce a po čem touží. Různé typy designu, barvy a styly zdobení osloví každou dámu s vytříbeným vkusem. Díky kvalitnímu materiálu a bezchybné funkčnosti se do nich zamilujete i vy. Bonusem je příjemná cena, snadné objednání na našem eshopu a doprava zdarma až domů.


1 položka

  • Typy katalogů
    • Obrázkový výpis

Emporio Armani AR 0157

  • 8 980 Kč
  • 5 388 Kč

Skladem

-40%

 ks

  Dámské hodinky - typ strojku Quartz - baterie, sklo minerální,

Doprava zdarma DoprodejArmani je legendární značka, která okouzlila i nejednu celebritu. Značka dává svým produktům nejen dobré jméno, ale i stoprocentní funkčnost a neotřelý design. Díky širokému sortimentu si můžete vybrat, jestli si zvolíte hodinky okázalejší a vhodnější pro významné či večerní události, nebo se budete držet rčení, že v jednoduchosti je krása. V tom případě si zvolte jednoduchý design hodinek, které můžete nosit do práce nebo na jiné každodenní příležitosti.

Pevnost a kvalita ocelových šperků

Nejen hodinky, ale i originální přívěsky z chirurgické oceli upoutají pozornost. Chirurgická ocel je dostatečně pevný materiál, kterému nehrozí žádné mechanické poškození, a velmi snadná je i údržba. Přívěsky mohou být jednoduché i originálně zdobené. Záleží jen na vás, po čem toužíte a pro jakou příležitost šperk hledáte.